Top News – Hollywood në zi/ Ndërron jetë aktori i njohur amerikan

Jahmil French, i njohur për rolin e tij në serialin për adoleshent “Degrassi” ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare. “Me një zemër të rëndë unë konfirmoj vdekjen e një miku dhe k

Leave a Reply

Your email address will not be published.