Top Channel/ Ish-prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla dënohet me 2 vite burg!

Gjykata e Posaçme dënoi me 2 vite burg ish-Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla, për “fshehje dhe mosdeklarim të pasurisë”.Gjithashtu atij i hiqet e drejta për 5 vjet nga ushtrimi i

Leave a Reply

Your email address will not be published.