Rama: Te djathtet vazhdojne luftojne me komunizmin | Lajme – News

Socialistët kanë mbyllur takimet elektorale në Fushe Krujë dhe në Njësinë 2.

Në këto takime Edi Rama u ndal jo pak tek fushata e kundërshtarëve por dhe tek ajo e Presidentit Meta të cilit

Leave a Reply

Your email address will not be published.